အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Nuvoton Technology Corporation America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - အသံမှတ်တမ်းနှင့် ပြန်ဖွင့်ခြင်း။ |
| ဖော်ပြချက် | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ISD5008ZIR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ISD5008ZIR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Nuvoton Technology Corporation America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - အသံမှတ်တမ်းနှင့် ပြန်ဖွင့်ခြင်း။ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Nuvoton Technology Corporation America |
| စီးရီး: | ChipCorder® |
| အထုပ်: | - |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ကြားခံ: | SPI |
| input signal ကို: | Analog - Single Ended, Microphone |
| output signal ကို: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| နမူနာအကြိမ်ရေ: | 4 ~ 8kHz |
| ကြာချိန်: | 4 ~ 8 Min |
| filter pass band: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| စာတိုပေးပို့ခြင်း။: | Multiple |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal/External |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | CSP-20 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10996 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။