အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PGA204BP |
| LIXINC Part # | PGA204BP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC INST AMP 1 CIRCUIT 16DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PGA204BP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PGA204BP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Instrumentation |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 0.7V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 1 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 500 pA |
| voltage - input offset: | 10 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 5.2mA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 23 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 9V ~ 36V, ±4.5V ~ 18V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-PDIP |
| PGA103U | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 8SOIC | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA651U | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL054AID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 2146279 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMP2015MF/NOPB | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 7326 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA192QDGKRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 2929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJU7024M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-89430BCFM-H4CTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT 8TMSOP | 4782 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8684ARUZ-REEL | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2455IDR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SOIC | 1961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM8512BE-TE1 | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8EMP | 2848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADA4310-1ARHZ-RL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, C | 156867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD712KR-REEL7 | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| INA215BIDCKT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SC70-6 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11294 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $22.24000 | $22.24 |
| 10 | $20.43452 | $204.3452 |
| 25 | $19.58815 | $489.70375 |
| 100 | $17.25862 | $1725.862 |
| 500 | $15.35276 | $7676.38 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။