အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LT1354IS8#PBF |
| LIXINC Part # | LT1354IS8#PBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LT1354IS8#PBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LT1354IS8#PBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | C-Load™ |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Voltage Feedback |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 400V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 12 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 80 nA |
| voltage - input offset: | 300 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 1mA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 30 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | ±2.5V ~ 15V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| LT1013DS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 13357 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OP275GSZ | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC | 2576 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HA1-2655-5 | DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV824QDRQ1 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 8405 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS4052IDR | THS4052 70-MHZ LOW-COST VOLTAGE- | 27200 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HA2-2622-2 | OPERATIONAL AMPLIFIER | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6293-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC274IDG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4494AKA-T | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 3423 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| INA331AIDGKR | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 4951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCS2333DMR2G | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 8MICRO | 364428862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8368ACPZ-WP | IF AGC AMPLIFIER | 1072 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5962-9751402QPA | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 1 | 1247 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11000 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.32000 | $7.32 |
| 25 | $4.85732 | $121.433 |
| 100 | $4.01611 | $401.611 |
| 250 | $3.81530 | $953.825 |
| 500 | $3.72924 | $1864.62 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။