အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LMV324QPWRE4 |
| LIXINC Part # | LMV324QPWRE4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LMV324QPWRE4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LMV324QPWRE4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 1V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 1 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 15 nA |
| voltage - input offset: | 1.7 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 410µA (x4 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 40 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.7V ~ 5.5V, ±1.35V ~ 2.75V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-TSSOP |
| MCP655T-E/MF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10DFN | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC2272MD | TLC2272M RAIL-TO-RAIL LOW NOISE | 5600 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLE2072CDR | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC | 26370 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6241IDD#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN | 1645 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1812IS5#TRPBF | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT TSOT23-5 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5101IW-T7A | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 69893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPV321M5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 14225 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD713KNZ | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP | 1588 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2705EA/250 | OPA2705 12V, LOW COST, RAIL-TO-R | 6297 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4230AXK+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 11155 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8513ARZ | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1224CS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 3262 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2051HVCMS10#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 10MSOP | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10834 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39078 | $0.39078 |
| 2000 | $0.38581 | $771.62 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။