အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC6253IMS#TRPBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC6253IMS#TRPBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 280V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 720 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 400 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 1.4 µA |
| voltage - input offset: | 100 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 4.25mA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 100 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1431 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 1135 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2473 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1469 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5437 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11265 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1474 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3489 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10998 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။