အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ADA4927-1YCPZ-R2 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Current Feedback |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | Differential |
| သတ်နှုန်း: | 5000V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 2.3 GHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 500 nA |
| voltage - input offset: | 300 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 20mA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 65 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 4017 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3365 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3299 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3416 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128755 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 36855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1268 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2161 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 5048 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2687 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775702 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10850 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။