အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLV2342IPW |
| LIXINC Part # | TLV2342IPW |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | TLV2342 DUAL LINCMOS LOW-VOLTAGE |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLV2342IPW PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLV2342IPW |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | LinCMOS™ |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | CMOS |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 3.6V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 1.7 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 0.6 pA |
| voltage - input offset: | 1.1 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 1.4mA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 30 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2V ~ 8V, ±1V ~ 4V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-TSSOP |
| AD8010ARZ-16-REEL7 | IC CFA 1 CIRCUIT 16SOIC | 5264 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2461CDR | TLV2461 SINGLE, LOW POWER, RAIL- | 9145 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8130ARMZ-REEL7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA345UAG4 | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8063ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-6 | 1459 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV9054IRTER | IC CMOS 1 CIRCUIT 16WQFN | 26599987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6257CMS#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 2031 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KA4558STU | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 9SIP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC1458DT | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 8162 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADA4084-2ARMZ-R7 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 19744 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA4703EA/2K5 | OPA4703 QUAD 12V, 1MHZ, RAIL-TO- | 24874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA4353UA | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 1213 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6088HDHC#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16DFN | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 14898 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.18000 | $2.18 |
| 300 | $2.18000 | $654 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။