အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AD8032BRZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8032BRZ-REEL |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AD8032BRZ-REEL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AD8032BRZ-REEL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Voltage Feedback |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 35V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 80 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 450 nA |
| voltage - input offset: | 500 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 900µA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 15 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.7V ~ 12V, ±1.35V ~ 6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| LTC6268HS8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 1254 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PM1012GP | OPERATIONAL AMPLIFIER | 37015 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX44284FAWT+T | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 6WLP | 8157 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TS272CDT | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV321Q3M5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 1832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ACPL-7900-300E | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIPGW | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV321IST5X | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT5 | 1666 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6292IDDFR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 29779820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM3403AD | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP617T-I/SN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3726 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM6211MF | OP AMP, 1 FUNC, 2500UV OFFSET-MA | 60886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6474-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX409ACPA | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 3630 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10959 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.42400 | $4.424 |
| 2500 | $4.36745 | $10918.625 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။