အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX4292EBL-T |
| LIXINC Part # | MAX4292EBL-T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP RAIL-RAIL 8UCSP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX4292EBL-T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX4292EBL-T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 0.2V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 500 kHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 15 nA |
| voltage - input offset: | 200 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 100µA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 20 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 1.8V ~ 5.5V, ±0.9V ~ 2.75V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-WFBGA, CSPBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-UCSP (1.52x1.52) |
| 5962-9467601MPA | OPERATIONAL AMPLIFIER | 4341 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1351CS8#TRPBF | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 2674 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM258N | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8DIP | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV4120IDGNR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 1710 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6242IDHC#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16DFN | 1295 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HFA1103IB | OPERATIONAL AMPLIFIER | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6078IMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3793 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8555ACP-REEL7 | IC CHOPPER 1 CIRCUIT 16LFCSP | 17523 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8220ARMZ-R7 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1047CSW#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 16SO | 1477 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8417WBRZ-RL | BIDIRECTIONAL, ZERO DRIFT, CURRE | 1810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6013AIS8#PBF | SINGLE 145UA, 9.5NV/HZ, AV >=5, | 1183 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM833DT | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SO | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16708 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.88000 | $0.88 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။