အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC1992-5CMS8#PBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Differential |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | Differential, Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 1.5V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 3.2 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 2 pA |
| voltage - input offset: | 250 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 700µA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 30 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3182 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1328 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 15965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6609 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2399 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2071 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3499 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10817 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။