အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX4326ESA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX4326ESA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 2V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 5 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 50 nA |
| voltage - input offset: | 700 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 725µA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 50 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2734 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1100 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1583 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 1993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5475 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166290 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 6972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1511 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2610 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11316 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။