အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | NCS2540DTBR2G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | NCS2540DTBR2G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Voltage Feedback |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 3 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 1700V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 750 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 3.2 µA |
| voltage - input offset: | 10 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 13mA (x3 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 100 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1560 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1108 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14506 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1457 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11644 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3522 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15780 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။