အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ISL28107FUZ-T7 |
| LIXINC Part # | ISL28107FUZ-T7 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Intersil (Renesas Electronics America) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ISL28107FUZ-T7 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ISL28107FUZ-T7 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 0.32V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 1 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 15 pA |
| voltage - input offset: | 5 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 210µA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 40 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 4.5V ~ 40V, ±2.25V ~ 20V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-MSOP |
| TLV2264AQDRG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5420TILZ-T13 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 16QFN | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL28127FUBZ-T7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL2142CSZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5300IUZ | IC OPAMP VFB 3 CIRCUIT 16QSOP | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5246CS-T7 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 14SOIC | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM5534MD-TE1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DMP | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5221CY | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8MSOP | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV822DE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LF411ACH/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO5-8 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2252AQDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4472ESD-T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJU7094D | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10921 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။