အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TSH81ID |
| LIXINC Part # | TSH81ID |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TSH81ID PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TSH81ID |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 118V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 65 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 100 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 6 µA |
| voltage - input offset: | 800 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 9.8mA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 55 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 4.5V ~ 12V, ±2.25V ~ 6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| LT1056ACH | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO5-8 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5178IYZ | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS4502CDR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8001AR-REEL | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPV358DDURG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5370IUZ-T13 | IC OPAMP DIFF 3 CIRCUIT 24QSOP | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2762IPG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PA02 | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5108IS-T13 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMP7712MMX | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1013IS8 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2442QDRQ1 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5427CL-T7 | IC BUFFER 12 CIRCUIT 32QFN | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10881 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။