အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX4250AAUK+TG103 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX4250AAUK+TG103 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| output အမျိုးအစား: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 0.3V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 3 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 1 pA |
| voltage - input offset: | 70 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 420µA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 68 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10916 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။