အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | OPA2381AIDRBR |
| LIXINC Part # | OPA2381AIDRBR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP TRANSIMP 2 CIRCUIT 8SON |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | OPA2381AIDRBR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | OPA2381AIDRBR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Transimpedance |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| သတ်နှုန်း: | 12V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 18 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 3 pA |
| voltage - input offset: | 7 µV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 800µA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 10 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.7V ~ 5.5V, ±1.35V ~ 2.75V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-VDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-VSON (3x3) |
| LM2904ADMG | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT MICRO8 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC25L2CPSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX492CSA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6024T-I/SLVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BA10358N | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SIP | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMV981BLX | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 6MICROSMD | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5102ISZ-T13 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4377TAUA-T | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8UMAX | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4074CAEUK-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM2904VDMR2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT MICRO8 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TSH80IDT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TSH75CDT | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL28470FAZ | IC INST AMP 4 CIRCUIT 28QSOP | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10881 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။