အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX4183ESD+T |
| LIXINC Part # | MAX4183ESD+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX4183ESD+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX4183ESD+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | Current Feedback |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 450V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 245 MHz |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 1 µA |
| voltage - input offset: | 1.5 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 1mA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 60 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-SOIC |
| MCP6292-E/SNVAO | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PA96CE | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV2450IPG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMC8101BPX/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8USMD | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1102CJ8 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8CDIP | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OP07EJ8 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP624T-E/STVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| THS7001IPWPRG4 | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 20HTSSOP | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5170IYZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMX358AUA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XR2008ISO8X | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TS942AIN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA728AIDGKR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10969 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။