အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - အသံချဲ့စက်များ - ဗီဒီယို amps နှင့် modules |
| ဖော်ပြချက် | VIDEO AMPLIFIER |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SN10502DGKG4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SN10502DGKG4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - အသံချဲ့စက်များ - ဗီဒီယို amps နှင့် modules |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| လျှောက်လွှာများ: | Voltage Feedback |
| output အမျိုးအစား: | Rail-to-Rail |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | 170 MHz |
| သတ်နှုန်း: | 900V/µs |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 14 mA |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 100 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10853 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။