အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MC74ACT245DWG |
| LIXINC Part # | MC74ACT245DWG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MC74ACT245DWG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MC74ACT245DWG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | 74ACT |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| logic အမျိုးအစား: | Transceiver, Non-Inverting |
| ဒြပ်စင်အရေအတွက်: | 1 |
| ဒြပ်စင်တစ်ခုအတွက် bit အရေအတွက်: | 8 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | - |
| output အမျိုးအစား: | 3-State |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 24mA, 24mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-SOIC |
| MC74VHC1G125DTT1 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 5TSOP | 3825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ABT240DB,112 | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP | 3700 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC74LCX244F(EL,K,F | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SOP | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LCXH16244MTD | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 1487 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ALS653-1NT | BUS TRANSCEIVER, ALS SERIES | 1436 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ABT2541CMSA | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 6853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVCZ16245ADL | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 6817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74CBTLV1G125GM | NOW NEXPERIA 74CBTLV1G125GM - BU | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LCX16240MEA | IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP | 4738 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ABT16245ADL | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 48SSOP | 1399 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ABT2244ADBRG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AUP1T50GWH | IC BUF NON-INVERT 3.6V 5TSSOP | 12895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| QS74FCT16952CTPV | BUS TRANSCEIVER, FCT SERIES | 1641 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10800 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 38 | $0.66394 | $25.22972 |
| 114 | $0.54191 | $61.77774 |
| 532 | $0.42843 | $227.92476 |
| 1026 | $0.34274 | $351.65124 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။