အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74ABT16833DGGRE4 |
| LIXINC Part # | 74ABT16833DGGRE4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74ABT16833DGGRE4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74ABT16833DGGRE4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | 74ABT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| logic အမျိုးအစား: | Transceiver, Non-Inverting |
| ဒြပ်စင်အရေအတွက်: | 2 |
| ဒြပ်စင်တစ်ခုအတွက် bit အရေအတွက်: | 8 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | - |
| output အမျိုးအစား: | Push-Pull |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 32mA, 64mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 56-TSSOP |
| 74ALVCH16827DGG:11 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TSSOP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC14050BCPG | IC BUFFER NON-INVERT 18V 16DIP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVT16245BEV,151 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56VFBGA | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI74LPT16244AAEX | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M74HCT7007RM13TR | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74ACT540MEL | IC BUFFER INVERT 5.5V SOEIAJ-20 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY74FCT2240TSOCT | IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74ACT245DW | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ABTR2245PW | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20TSSOP | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVT652D,118 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SO | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74VHC240DWR2 | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LCX162244GX | IC BUF NON-INVERT 3.6V 54FBGA | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVCH322244AEC:55 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 96LFBGA | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10809 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။