အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74LVCH245APW/AUJ |
| LIXINC Part # | 74LVCH245APW/AUJ |
| ထုတ်လုပ်သူ | NXP Semiconductors |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74LVCH245APW/AUJ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74LVCH245APW/AUJ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | NXP Semiconductors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - ကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | NXP Semiconductors |
| စီးရီး: | 74LVCH |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| logic အမျိုးအစား: | Transceiver, Non-Inverting |
| ဒြပ်စင်အရေအတွက်: | 1 |
| ဒြပ်စင်တစ်ခုအတွက် bit အရေအတွက်: | 8 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | - |
| output အမျိုးအစား: | 3-State |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 24mA, 24mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.2V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-TSSOP |
| 74LVC245ABX-Q100X | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20DHXQFN | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M74HC240TTR | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ABT640PW,118 | IC TXRX INVERT 5.5V 20TSSOP | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74BCT240DBRE4 | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVTH646DBRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SSOP | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVTH2952DWRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AC540MTCX | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ACT240MTR | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74ACT244MELG | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOEIAJ-20 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74HC541NG4 | IC BUFFER NON-INVERT 6V 20DIP | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ALVCH245NSRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SO | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| N74F242N,602 | IC TRANSCEIVER INVERT 5.5V 14DIP | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVCH16245ADGG,51 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10895 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။