အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74LCX32BQX |
| LIXINC Part # | 74LCX32BQX |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC GATE OR 4CH 2-INP 14DQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74LCX32BQX PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74LCX32BQX |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | 74LCX |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| logic အမျိုးအစား: | OR Gate |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 2 |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2V ~ 3.6V |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (အမြင့်ဆုံး): | 10 µA |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 24mA, 24mA |
| logic အဆင့် - နိမ့်သည်။: | 0.7V ~ 0.8V |
| logic အဆင့် - မြင့်မားသည်။: | 1.7V ~ 2V |
| max propagation delay @ v, max cl: | 5.5ns @ 3.3V, 50pF |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-DQFN (3x2.5) |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-VFQFN Exposed Pad |
| NLU1GT14BMX1TCG | IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN 6ULLGA | 72998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NLV74HC02ADR2G | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14SOIC | 24222 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC3G14GN,115 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3-IN 8XSON | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CD4019BF | CMOS QUAD 2-INPUT AND-OR GATE | 4758 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVC00APWR | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74AHC1G86MDCKREP | IC GATE XOR 1CH 2-INP SC70-5 | 2126 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC3G14GS,115 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3-IN 8XSON | 5484 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN7416N | IC INVERT OPEN COL 6CH 6IN 14DIP | 1746 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC2G02GD,125 | IC GATE NOR 2CH 2-INP 8XSON | 54562 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC14106BDG | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SOIC | 246418132 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC1G08GW/AU125 | AND GATE, LVC/LCX/Z SERIES | 39892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC14584BDG | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SOIC | 1481 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HCT2G02DC-Q100H | IC GATE NOR 2CH 2-INP 8VSSOP | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 44823812 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75000 | $0.75 |
| 3000 | $0.27521 | $825.63 |
| 6000 | $0.25623 | $1537.38 |
| 15000 | $0.24674 | $3701.1 |
| 30000 | $0.23725 | $7117.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။