အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CD4077BMT |
| LIXINC Part # | CD4077BMT |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CD4077BMT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CD4077BMT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | 4000B |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| logic အမျိုးအစား: | XNOR (Exclusive NOR) |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 2 |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 18V |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (အမြင့်ဆုံး): | 1 µA |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 3.4mA, 3.4mA |
| logic အဆင့် - နိမ့်သည်။: | 1.5V ~ 4V |
| logic အဆင့် - မြင့်မားသည်။: | 3.5V ~ 11V |
| max propagation delay @ v, max cl: | 100ns @ 15V, 50pF |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-SOIC |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 74AHC2G00GD,125 | NAND GATE, AHC/VHC/H/U/V SERIES, | 141055 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AUP1G04GN,132 | IC INVERTER 1CH 1-INP 6XSON | 1018 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC06AD-Q100J | IC INVERTER OD 6CH 6-INP 14SO | 3328 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LV1T02GWH | IC GATE NOR 1CH 2-INP 5TSSOP | 12723 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ABT32PW,112 | IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOP | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC1GU04DRLRG4 | IC INVERTER 1CH 1-INP SOT5 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HCT3G14DP,125 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8TSSOP | 4803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74VHC1GT02DTT1 | IC GATE NOR 1CH 2-INP 5TSOP | 4484 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ALS37ANE4 | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP | 1069 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NLU1G04AMX1TCG | IC INVERTER 1CH 1-INP 6ULLGA | 981562 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC3029P | NAND GATE, TTL, PDIP14 | 1399 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AHCT1G86GV,125 | IC GATE XOR 1CH 2-INP SC74A | 2638 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVC04ANS | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO | 3392 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12167 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 1250 | $0.39840 | $498 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။