အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74LVX02MTR |
| LIXINC Part # | 74LVX02MTR |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74LVX02MTR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74LVX02MTR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | logic - ဂိတ်များနှင့် အင်ဗာတာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | 74LVX |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| logic အမျိုးအစား: | NOR Gate |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 2 |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2V ~ 3.6V |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (အမြင့်ဆုံး): | 2 µA |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 4mA, 4mA |
| logic အဆင့် - နိမ့်သည်။: | 0.5V ~ 0.8V |
| logic အဆင့် - မြင့်မားသည်။: | 1.5V ~ 2.4V |
| max propagation delay @ v, max cl: | 10.1ns @ 3.3V, 50pF |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-SO |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 74LVC27D,112 | IC GATE NOR 3CH 3-INP 14SO | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HCT32D/AUJ | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SO | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74V2T04STR | IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC74VHC08FTELM | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M74HC00M1R | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SO | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LCX08TTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NTE7413 | IC-TTL DUAL NAND TRIG 14-LEAD | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LCX08MTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14SO | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MM74C14N | IC INVERT SCHMITT 6CH 6-IN 14DIP | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC74WL00AASR | IC GATE NAND 2CH 2-INP 8MSOPB | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVQ08TTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LV10ADBRE4 | IC GATE NAND 3CH 3-INP 14SSOP | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ACT11000NSRE4 | IC GATE NAND 4CH 2-INP 16SO | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10841 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။