အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CD4098BM96 |
| LIXINC Part # | CD4098BM96 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - multivibrators |
| ဖော်ပြချက် | IC MULTIVIBRATOR 100NS 16SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CD4098BM96 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CD4098BM96 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - multivibrators |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | 4000B |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| logic အမျိုးအစား: | Monostable |
| လွတ်လပ်သောဆားကစ်များ: | 2 |
| schmitt အစပျိုးထည့်သွင်းမှု: | No |
| ပြန့်ပွားမှုနှောင့်နှေးခြင်း။: | 100 ns |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 6.8mA, 6.8mA |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3 V ~ 18.0 V |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-SOIC |
| CD14538BE | CD14538B CMOS DUAL PRECISION MON | 12024 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LS221DRE4 | IC MULTIVIBRATOR 45NS 16SOIC | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LS123M | IC MULTIVIBRATOR | 3330 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6993CDCB-2#TRMPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS 6DFN | 1190 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC4538D/S400118 | IC MULTIVIBRATOR | 5720 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6993HS6-4#TRPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS TSOT23-6 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6993HS6-1#WTRMPBF | TIMERBLOX: MONO PULSE GEN (ONE S | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC4538DB,118-NEX | 74HC4538DB - MONOSTABLE MULTIVI | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC6993MPS6-4#TRMPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS TSOT23-6 | 2017 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC1G123GF,115 | IC MULTIVIBRATOR 5.3NS 8XSON | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AHCT123ABQ,115 | IC MULTIVIBRATOR 5NS 16DHVQFN | 3529 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LS221DR | IC MULTIVIBRATOR 45NS 16SOIC | 5208 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC123PW,118 | IC MULTIVIBRATOR 65NS 16TSSOP | 3415 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 18680 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 2500 | $0.16430 | $410.75 |
| 5000 | $0.15370 | $768.5 |
| 12500 | $0.14310 | $1788.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။