အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74LVX138SJ |
| LIXINC Part # | 74LVX138SJ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ဖော်ပြချက် | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74LVX138SJ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74LVX138SJ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Decoder/Demultiplexer |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | 74LVX |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| တိုက်နယ်: | 1 x 3:8 |
| လွတ်လပ်သောဆားကစ်များ: | 1 |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 4mA, 4mA |
| ဗို့အားထောက်ပံ့မှုအရင်းအမြစ်: | Single Supply |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-SOP |
| CD40147BMT | IC PRIORITY ENCOD 10X1:4 16SOIC | 2583 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74HCT138NS | IC DECOD/DMUX 3-8LINE 16SO | 4068 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74HCS238QDRQ1 | AUTOMOTIVE 3-TO-8 LINE DECODER D | 3412 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FST3384QSCX | IC BUS SWITCH 5 X 1:1 24QSOP | 187101 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CD74HC238M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 4084 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74S151NS | IC 8-1 DATA SELECT/MUX 16SO | 5523 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74CBTLV3384DBQR | IC BUS SWITCH 5 X 1:1 24SSOP | 6290 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC10H158FN | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20PLCC | 5986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC100LVEL59DWR2G | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 20SOIC | 2947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DM74LS253MX | MULTIPLEXER, LS SERIES TTL | 3480 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG801BRM-R2 | SPST SWITCH | 8649 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CD54HCT354F | 8-INPUT MUX/REGISTER, 3-STATE | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ALS158N | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 17971 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 19760 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။