အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Nexperia |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ဖော်ပြချက် | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 74AUP1G18GW,125 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 74AUP1G18GW,125 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Nexperia |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Demultiplexer |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Nexperia |
| စီးရီး: | 74AUP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| တိုက်နယ်: | 1 x 1:2 |
| လွတ်လပ်သောဆားကစ်များ: | 1 |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 4mA, 4mA |
| ဗို့အားထောက်ပံ့မှုအရင်းအမြစ်: | Single Supply |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 0.8V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922223 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15247 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774423 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 1010 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2599 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 1024 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1213 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 3077 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6548 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10936 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။