အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | IDT72V71623BCG |
| LIXINC Part # | IDT72V71623BCG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MULTIPLEXER 1 X 1:16 144CABGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | IDT72V71623BCG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | IDT72V71623BCG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Multiplexer |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | 72V |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| တိုက်နယ်: | 1 x 1:16 |
| လွတ်လပ်သောဆားကစ်များ: | 1 |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | - |
| ဗို့အားထောက်ပံ့မှုအရင်းအမြစ်: | Single Supply |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 144-LBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 144-CABGA (13x13) |
| 74V1G384STR | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 SOT23-5L | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY100EL57LZG-TR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DM74ALS138SJ | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOP | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HCT251DB-Q100J | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DM74150N | IC MULTIPLEXER 1 X 16:1 24DIP | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FST16211G | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74AS258NSRE4 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74HC147DB,118 | IC PRIORITY ENCOD 1X10:4 16SSOP | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY100EL58ZI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 8SOIC | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY10EL57ZI | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CBT6832DGG,118 | IC MUX/DEMUX 16 X 1:2 56TSSOP | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74AS298ANSRG4 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC74VHCT257AD | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10982 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။