အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | DM74LS257BN PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | DM74LS257BN |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Multiplexer |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - အချက်ပြခလုတ်များ၊ multiplexers၊ ကုဒ်ဒါများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | 74LS |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| တိုက်နယ်: | 4 x 2:1 |
| လွတ်လပ်သောဆားကစ်များ: | 1 |
| လက်ရှိ - အထွက်နှုန်းမြင့်မား၊ နိမ့်: | 2.6mA, 24mA |
| ဗို့အားထောက်ပံ့မှုအရင်းအမြစ်: | Single Supply |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10873 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။