အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PI74AVC164245LAAEX |
| LIXINC Part # | PI74AVC164245LAAEX |
| ထုတ်လုပ်သူ | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ယုတ္တိဗေဒ - ဘာသာပြန်သူများ၊ အဆင့်ပြောင်းသူများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 48TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PI74AVC164245LAAEX PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PI74AVC164245LAAEX |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ယုတ္တိဗေဒ - ဘာသာပြန်သူများ၊ အဆင့်ပြောင်းသူများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| စီးရီး: | 74AVC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ဘာသာပြန် အမျိုးအစား: | Voltage Level |
| ချန်နယ်အမျိုးအစား: | Bidirectional |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| circuit တစ်ခုစီတွင် ချန်နယ်များ: | 8 |
| ဗို့အား - vcca: | 2.3 V ~ 2.7 V |
| ဗို့အား - vccb: | 3 V ~ 3.6 V |
| input signal ကို: | - |
| output signal ကို: | - |
| output အမျိုးအစား: | Tri-State, Non-Inverted |
| ဒေတာနှုန်း: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-TSSOP |
| IDT74LVCC3245APGG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN3310DP,118 | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8TSSOP | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX857B | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74GTLPH16927VRG4 | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 56TVSOP | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX3377EETD+T | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 14TDFM | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCN6010DTBG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 14TSSOP | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC100ES60T23EFR2 | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY100ELT28ZI | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC100EP90DTR2 | IC TRNSLTR UNIDIR 20TSSOP | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT74LVC4245ASOG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24SOIC | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74AVC1T45DW-7 | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SOT363 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY10H600JC | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 28PLCC | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CTS100ELT23TG | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8MSOP | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10989 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။