အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် - ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MXD1210CSA+T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MXD1210CSA+T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် - ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| controller အမျိုးအစား: | Nonvolatile RAM |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.75V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3582 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23771 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17645 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1330 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33080 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 1998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2160 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2135 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1321 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10839 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။