အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| ထုတ်လုပ်သူ | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | IS43DR16160B-37CBLI PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | IS43DR16160B-37CBLI |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | DRAM |
| နည်းပညာ: | SDRAM - DDR2 |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 256Mb (16M x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 266 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 15ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 500 ps |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.7V ~ 1.9V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 84-TFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1084 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2348 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1525 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1134 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2335 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2337 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2377 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10914 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။