အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CY7C1359A-150AC |
| LIXINC Part # | CY7C1359A-150AC |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | CACHE TAG SRAM, 256KX18, 3.8NS |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CY7C1359A-150AC PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CY7C1359A-150AC |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM - Synchronous, SDR |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 4.5Mb (256K x 18) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 150 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 3.8 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3.135V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-TQFP (14x20) |
| CY7C1354C-200AXCT | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY14B104K-ZS45XIT | IC NVSRAM 4MBIT PAR 44TSOP II | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY27H256-55JC | OTP ROM, 32KX8, 55NS PQCC32 | 1395 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| JBP28L22MJ | OTP ROM, 256X8, 75NS, BIPOLAR | 1985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS6C1608-55BIN | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TFBGA | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1041GN30-10BVJXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FM25040B-G | IC FRAM 4KBIT SPI 20MHZ 8SOIC | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M24128S-FCU6T/T | IC EEPROM 128KBIT I2C 4WLCSP | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT46H16M32LFB5-6 AT:C TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90VFBGA | 1969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1512KV18-300BZXI | QDR SRAM, 4MX18, 0.45NS PBGA165 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HM4-6516-B/883 | 2K X 8 CMOS RAM | 1096 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C2265KV18-550BZXC | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| GD25Q256DFIGR | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOP | 2386 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11166 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.05000 | $17.05 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။