အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | GVT71128D32T-7 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | GVT71128D32T-7 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | GVT71128D32 |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 4Mb (128K x 32) |
| memory interface: | - |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 66 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 7 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3.3V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-TQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1594 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2241 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2620 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1042 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1514 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5144 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1261 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1426 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12916 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။