အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| LIXINC Part # | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| ထုတ်လုပ်သူ | Swissbit |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FLASH 64GBIT EMMC 153BGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Swissbit |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Swissbit |
| စီးရီး: | EM-26 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | FLASH |
| နည်းပညာ: | FLASH - NAND (pSLC) |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 64Gb (8G x 8) |
| memory interface: | eMMC |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 200 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 153-VFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 153-BGA (11.5x13) |
| AT25SF041B-SHB-T | IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25FL512SAGMFV010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT28LV256G-25T | IC EEPROM 256KBIT PAR 32PLCC | 1290 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1LV0408DSP-7LR#S0 | STANDARD SRAM, 512KX8 | 5914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1069G-10BVXIT | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS43R16800E-6TL | IC DRAM 128MBIT PAR 66TSOP II | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S70GL02GT12FHAV13 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 64FBGA | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS7C34098A-10JINTR | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44SOJ | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1356C-166AXIT | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT24C64LI | IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8DIP | 2672 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1461SV33-133AXC | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP | 1333 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS7C3256A-12TINTR | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27C512R-45PU | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 2012 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10805 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $27.54000 | $27.54 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။