အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 24LC512-I/ST14 |
| LIXINC Part # | 24LC512-I/ST14 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC EEPROM 512KBIT I2C 14TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 24LC512-I/ST14 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 24LC512-I/ST14 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | EEPROM |
| နည်းပညာ: | EEPROM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512Kb (64K x 8) |
| memory interface: | I²C |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 400 kHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 5ms |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 900 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-TSSOP |
| LE24C082M-TLM-E | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8MFP | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT24AA16TDI-GT3 | IC EEPROM 16KBIT I2C TSOT23-5 | 2147484636 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| QS7024A-20TF | IC SRAM 64KBIT 50MHZ | 1024 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29GL512N11FFA023 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64FBGA | 5086 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 93LC66T-I/SN | IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 24LC01BT-I/ST | IC EEPROM 1KBIT I2C 8TSSOP | 3768 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1347S-166AXC | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP | 1349 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX25L2006EZNI-12G | IC FLASH 2MBIT SPI 86MHZ 8WSON | 5344 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W9425G6JB-5 TR | IC DRAM 256MBIT PARALLEL 60TFBGA | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29GL128S10DHSS20 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S27KL0641DABHI020 | IC PSRAM 64MBIT PARALLEL 24FBGA | 1224 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1514AV18-167BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 1194 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY62127DV30L-55BVI | STANDARD SRAM, 64KX16, 55NS | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10955 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.55000 | $1.55 |
| 25 | $1.50187 | $37.54675 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။