အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CY7C1414KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1414KV18-300BZXC |
| ထုတ်လုပ်သူ | Cypress Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | NO WARRANTY |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CY7C1414KV18-300BZXC PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CY7C1414KV18-300BZXC |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Cypress Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Cypress Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM - Synchronous, QDR II |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 36Mb (1M x 36) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 300 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.7V ~ 1.9V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 165-LBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 165-FBGA (13x15) |
| CY7C1625KV18-300BZXC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1358 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS7C4096A-20JCN | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 23A1024-I/SN | IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD I/O 8SOIC | 1506 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS61WV20488BLL-10TLI | IC SRAM 16MBIT PAR 44TSOP II | 1861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C131-55JI | DUAL-PORT SRAM, 1KX8, 55NS | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHS34C02HU4I-GT4 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8UDFN | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M24C02-FDW6TP | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY62148G30-45ZSXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S34ML04G100BHA000 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63BGA | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BR25G320FJ-3GE2 | IC EEPROM 32KBIT SPI 20MHZ 8SOPJ | 2384 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BR93H46RF-2CE2 | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOP | 3487 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY27C010-90WC | UVPROM, 128KX8, 90NS CDIP32 | 1172 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71V65803S150BQI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11101 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.70000 | $17.7 |
| 10 | $16.41466 | $164.1466 |
| 25 | $15.83434 | $395.8585 |
| 50 | $15.44059 | $772.0295 |
| 136 | $13.52344 | $1839.18784 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။