အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| LIXINC Part # | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48WFBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | SST39 MPF™ |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | FLASH |
| နည်းပညာ: | FLASH |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 4Mb (256K x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 10µs |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 55 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-WFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-WFBGA (6x4) |
| CY7C1512-35SC | STANDARD SRAM, 64KX8, 35NS | 1241 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS45S16160G-7BLA1-TR | IC DRAM 256MBIT PARALLEL 54TFBGA | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD44165362BF5-E50-EQ3-A | QDR SRAM, 512KX36, 0.45NS | 1719 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| GS81313LD36GK-625I | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 260BGA | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| GS864036GT-167IV | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT57V1MH18AF-6 | DDR SRAM, 1MX18, 3NS, CMOS, PBGA | 1162 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS45S16160J-7CTLA2 | IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7704201FA | SN54LS670 4-BY-4 REGISTER FILES | 1024 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1049G18-15ZSXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24CS02-XHM-T | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP | 3254 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 93AA86CT-I/MS | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8MSOP | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS4C256M16D3LC-12BCNTR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 2999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 24LC08BT/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10928 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16001 | $1.16001 |
| 2500 | $1.16001 | $2900.025 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။