အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | IS42S32160F-6TL-TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | IS42S32160F-6TL-TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | DRAM |
| နည်းပညာ: | SDRAM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512Mb (16M x 32) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 167 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 5.4 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 2865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1084 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1261 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 1088 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15769 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10902 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။