အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| LIXINC Part # | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC SRAM 64MBIT PARALLEL 48TSOP I |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 64Mb (8M x 8, 4M x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 55ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 55 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-TSOP I |
| IS46DR16128A-3DBLA2-TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 84LFBGA | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT28LV64B-25TC | IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28TSOP | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71V3558S100BQI | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT48LC8M16LFB4-8 IT:G TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54VFBGA | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS65WV1288FBLL-45HLA3 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32STSOP I | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS28E10P-W26+1T | IC EPROM 224B 1-WIRE 6TSOC | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS61VPS102418A-200B3-TR | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS61LPD102418A-200TQI | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NM24C03LM8 | IC EEPROM 2KBIT I2C 100KHZ 8SO | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT48H8M16LFB4-75 IT:K | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54VFBGA | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25Q20EWZPIG TR | IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8WSON | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29CD032J0PFFM010 | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 80FBGA | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PC28F512P33TF0 | IC FLASH 512MBIT PAR 64EASYBGA | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10836 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။