အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AT24C64-10PI-2.5 |
| LIXINC Part # | AT24C64-10PI-2.5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AT24C64-10PI-2.5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AT24C64-10PI-2.5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | EEPROM |
| နည်းပညာ: | EEPROM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 64Kb (8K x 8) |
| memory interface: | I²C |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 400 kHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 10ms |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 900 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-PDIP |
| AT29LV020-15JU | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| JS28F128P33TF70A | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71342LA35PF | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 64TQFP | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25Q128FVEIP | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT6116LA45SOGI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F1T08EMHAFJ4-3RES:A TR | IC FLASH 1TB PARALLEL 132VBGA | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M25P05-AVMP6TG TR | IC FLASH 512KBIT SPI 8VDFPN | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX25U51245GMI0A | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOP | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7024S55J | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25X10AVSNIG | IC FLASH 1MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT28F320J3BS-11 ET TR | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24C16A-10TU-2.7 | IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 70V9079L7PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10929 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။