အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| ထုတ်လုပ်သူ | Cypress Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CY7C1021CV26-15VXET PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CY7C1021CV26-15VXET |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Cypress Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Cypress Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM - Asynchronous |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 1Mb (64K x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 15ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 15 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.5V ~ 2.7V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10868 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။