အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | W9425G6KH-4 |
| LIXINC Part # | W9425G6KH-4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Winbond Electronics Corporation |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC DRAM 256MBIT PAR 66TSOP II |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | W9425G6KH-4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | W9425G6KH-4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Winbond Electronics Corporation |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Winbond Electronics Corporation |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | DRAM |
| နည်းပညာ: | SDRAM - DDR |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 256Mb (16M x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 250 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 15ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 52 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.4V ~ 2.7V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 66-TSOP II |
| MX25L1606EXCI-12G | IC FLASH 16MBIT SPI 24CSPBGA | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25FL164K0XBHV023 | IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 24BGA | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24C32W-10SI-1.8 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOIC | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY62256VNLL-70ZXET | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS42SM16800G-75BI-TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT28HC256-70TI | IC EEPROM 256KBIT PAR 28TSOP | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71V67802S166PF8 | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27C2048-70PI | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 40DIP | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT28F320J3RG-11 GMET | IC FLSH 32MBIT PARALLEL 56TSOP I | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S25FL032P0XNFI000M | IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8WSON | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 25LC040A-H/SN16KVAO | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT46H16M32LFCM-6 IT:B TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90VFBGA | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S34SL02G200BHV000 | IC FLASH 2G PARALLEL | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10838 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။