အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AT24C32N-10SI-2.7 |
| LIXINC Part # | AT24C32N-10SI-2.7 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AT24C32N-10SI-2.7 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AT24C32N-10SI-2.7 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | EEPROM |
| နည်းပညာ: | EEPROM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 32Kb (4K x 8) |
| memory interface: | I²C |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 400 kHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 10ms |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 900 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| 70V9079L12PFI8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT25DQ161-SSH-B | IC FLASH 16MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS61QDB42M18A-333M3LI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7025L15PF | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M93S56-WBN6P | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8DIP | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT48LC4M32LFF5-10:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90VFBGA | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SST25PF080B-80-4C-S2AE | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25Q128FVBIG | IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W25Q128FWEIQ TR | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS42S32400D-6B | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90TFBGA | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS42S16800F-6BI-TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F4G08ABBDAH4-IT:D | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63VFBGA | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27C512R-70PI | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10992 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။