အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CAT24C164WI-G |
| LIXINC Part # | CAT24C164WI-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CAT24C164WI-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CAT24C164WI-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | EEPROM |
| နည်းပညာ: | EEPROM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 16Kb (2K x 8) |
| memory interface: | I²C |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 400 kHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 5ms |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 900 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.8V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| R1LV0208BSA-5SI#S0 | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 32STSOP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MTFC2GMDEA-0M WT TR | IC FLASH 16GBIT MMC 153WFBGA | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7054L25PRFI | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 128TQFP | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M27C2001-10F6 | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32CDIP | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS45S16320B-7TLA1-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT25080N-10SI | IC EEPROM 8KBIT SPI 3MHZ 8SOIC | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT40A1G8WE-075E:B TR | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 78FBGA | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7026S35J8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 84PLCC | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 70V06S25PF8 | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 64TQFP | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71V256SA15PZI | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C199CNL-15VXCT | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W9825G6JH-6I | IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS49NLS96400-33BLI | IC DRAM 576MBIT PAR 144FCBGA | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10946 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။