အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MT29F2G08AABWP TR |
| LIXINC Part # | MT29F2G08AABWP TR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Micron Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MT29F2G08AABWP TR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MT29F2G08AABWP TR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Micron Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Micron Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | FLASH |
| နည်းပညာ: | FLASH - NAND |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 2Gb (256M x 8) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-TSOP I |
| MT29F16G08CBACAWP:C | IC FLSH 16GBIT PARALLEL 48TSOP I | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 709359L6PF | IC SRAM 144K PARALLEL 100TQFP | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S34ML08G201TFV003 | IC FLASH 8G PARALLEL | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT49LV002NT-12VI | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IS61LPS51236A-200B3LI | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT71V3559SA80BQ8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT28HC256E-70JI | IC EEPROM 256KBIT PAR 32PLCC | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT24C64W-10SC-1.8 | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT27BV010-90VI | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32VSOP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT93C66AW-10SI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AS4C32M16SA-7TINTR | IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M25PX80-VMP6G | IC FLASH 8MBIT SPI 75MHZ 8VFQFPN | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT29BV010A-15TC | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10860 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။