အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 7008L55PFI |
| LIXINC Part # | 7008L55PFI |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 7008L55PFI PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 7008L55PFI |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | SRAM |
| နည်းပညာ: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512Kb (64K x 8) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 55ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 55 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-TQFP (14x14) |
| AT49SV322D-80CU | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48CBGA | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F128G08AMAAAC5-Z:A | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CG7884AA | IC SRAM MICROPOWER | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M29F400FT55N3F2 TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S99-50314 | IC GATE NOR | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT28GU512AAA2EGC-0AAT | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64TBGA | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S98WS512P00FW0020 | IC GATE NOR | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 25LC040A/S16K | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ DIE | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AK93C55BH | IC EEPROM 2KBIT SPI 8MSOP | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F8G16ABACAH4:C TR | IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 47C16-I/S16K | IC EERAM 16KBIT I2C 1MHZ DIE | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M27W101-80K6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT46H32M32LFJG-6:A | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 168VFBGA | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10902 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။