အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| ထုတ်လုပ်သူ | Etron Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | EM6HE08EW3F-10IH PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | EM6HE08EW3F-10IH |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Etron Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Etron Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | DRAM |
| နည်းပညာ: | SDRAM - DDR3L |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 4Gb (512M x 8) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 933 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 15ns |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 20 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.283V ~ 1.45V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 78-TFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10880 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။