အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| LIXINC Part # | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| ထုတ်လုပ်သူ | Micron Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FLASH RAM 1GBIT PAR 137TFBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Micron Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Micron Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | FLASH, RAM |
| နည်းပညာ: | FLASH - NAND, Mobile LPDRAM |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 1Gb (128M x 8)(NAND), 1Gb (32M x 32)(LPDRAM) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | 166 MHz |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | - |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.7V ~ 1.95V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 137-TFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 137-TFBGA (10.5x13) |
| 28057297 A | IC GATE NOR | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 70P244L40BYGI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 81CABGA | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT46H256M32L4JV-6 IT:A | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 168VFBGA | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT41K512M4HX-15E:D | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78FBGA | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S99JL032J0140 | IC FLASH | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S99GL064N90FFI020 | IC FLASH MEMORY NOR | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F128G08CFABAWP:B TR | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 48TSOP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EDB4416BBBH-1DIT-F-R TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 134FBGA | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CG8332AA | IC SRAM NONVOLATILE | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S99-50295 P | IC NOR FLASH | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S71PL064JA0BAW0Z0A | IC FLASH MEMORY SMD | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IDT70824S25G | IC RAM 64KBIT PARALLEL 84PGA | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1201N | IC SRAM 1KBIT I2C 4MHZ 5SIP | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10830 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။