အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မှတ်ဉာဏ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AT49F008AT-90RI PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AT49F008AT-90RI |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မှတ်ဉာဏ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| မှတ်ဉာဏ်ပုံစံ: | FLASH |
| နည်းပညာ: | FLASH |
| မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| memory interface: | Parallel |
| နာရီကြိမ်နှုန်း: | - |
| cycle time - word, page ကိုရေးပါ။: | 50µs |
| ဝင်ရောက်ချိန်: | 90 ns |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10902 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။